0874.300MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0874.300MRET1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0874.300MRET1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0874.300MRET1P.pdf
  • Mezua
0874.300MRET1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0874.300MRET1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 300MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74546 pcs Datuen fitxa 0874.300MRET1P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Series 874 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 0874.300ET1P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.039 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.58 Ohms
Uneko balorazioa 300mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak cULus