0677.250MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.250MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0677.250MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0677.250MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0677.250MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0677.250MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53351 pcs Datuen fitxa 0677.250MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 677 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.312
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.63 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A
Homologazioak CSA, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 161526 pcs
Deskarga: 0677-0-15-80-30-14-10-0.pdf
RFQ
0677.400DRT4P
0677.400DRT4P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 400MA 250VAC AXIAL
Stockean: 62628 pcs
Deskarga: 0677.400DRT4P.pdf
RFQ
0677.315MXEP
0677.315MXEP
deskribapena: FUSE CERAMIC 315MA 250VAC AXIAL