0677.250DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.250DRT4P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0677.250DRT4P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0677.250DRT4P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0677.250DRT4Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0677.250DRT4P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57154 pcs Datuen fitxa 0677.250DRT4P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 677 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.312
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 0.63 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A
Homologazioak CSA, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0677.250MXE
0677.250MXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Stockean: 68801 pcs
Deskarga: 0677.250MXE.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Stockean: 135167 pcs
Deskarga: 0677-0-15-80-30-84-10-0.pdf
RFQ
0677.250DRT4
0677.250DRT4
Deskarga: 0677.250DRT4.pdf
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Deskarga: 0677-0-15-80-30-14-10-0.pdf
deskribapena: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
deskribapena: FUSE CERAMIC 315MA 250VAC AXIAL