0673.125DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0673.125DRT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0673.125DRT4
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0673.125DRT4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
0673.125DRT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0673.125DRT4 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 125MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 108561 pcs Datuen fitxa 0673.125DRT4.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 673 Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0037
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 2.985 Ohms Uneko balorazioa 125mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0673.100DRT4P
0673.100DRT4P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL
Stockean: 83215 pcs
Deskarga: 0673.100DRT4P.pdf
RFQ
0673.200MXE
0673.200MXE
deskribapena: FUSE GLASS 200MA 250VAC AXIAL
Stockean: 96454 pcs
Deskarga: 0673.200MXE.pdf
RFQ
0673.125DRT4P
0673.125DRT4P
deskribapena: FUSE GLASS 125MA 250VAC AXIAL