0673.100MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0673.100MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0673.100MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0673.100MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0673.100MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0673.100MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 112298 pcs Datuen fitxa 0673.100MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 673 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak 0673.100 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.0025 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 7.53 Ohms
Uneko balorazioa 100mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0673.125MXE
0673.125MXE
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 125MA 250VAC AXIAL
Stockean: 103520 pcs
Deskarga: 0673.125MXE.pdf
RFQ
0673.100DRT4P
0673.100DRT4P
deskribapena: FUSE GLASS 100MA 250VAC AXIAL
Stockean: 83215 pcs
Deskarga: 0673.100DRT4P.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PIN RCPT
Deskarga: 0673-0-15-80-30-14-10-0.pdf
0673.100MXEP
0673.100MXEP