067206.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067206.5MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067206.5MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 6.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067206.5MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
067206.5MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067206.5MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 6.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142376 pcs Datuen fitxa 067206.5MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 672 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 21.9
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0118 Ohms Uneko balorazioa 6.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
06723.15DRT4
06723.15DRT4
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 3.15A 250VAC AXIAL
Stockean: 174041 pcs
Deskarga: 06723.15DRT4.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE GLASS 6.5A 250VAC AXIAL
Stockean: 178886 pcs
Deskarga: 067206.5DRT4.pdf
RFQ
06722
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: LABEL ESD/STATIC 2"X2" 500PC
Deskarga: 06722.pdf
067206.5DRT4P
067206.5DRT4P
Deskarga: 067206.5DRT4P.pdf
067206.5MXE
067206.5MXE