067206.3DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067206.3DRT4P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 067206.3DRT4P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 6.3A 250VAC AXIAL
Fitxak: 067206.3DRT4P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
067206.3DRT4Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 067206.3DRT4P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 6.3A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150998 pcs Datuen fitxa 067206.3DRT4P.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Series 672 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 19.3
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.012 Ohms Uneko balorazioa 6.3A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A