Hamlin / Littelfuse| Zenbakiaren zenbakia | 0459.375UR | fabrikatzailea | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| deskribapena | FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 95717 pcs | Datuen fitxa | 0459.375UR.pdf |
| Tentsioaren kalifikazioa - DC | 125V | Tentsioaren balorazioa - AC | 125V |
| Tamaina / dimentsioa | 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) | Series | PICO® 459 |
| Erantzun Denbora | Fast | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Pakete / kasua | 2-SMD, J-Lead | Beste izenak | 0459.375 0459375UR F1162TR R459.375 R459.375UR |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 125°C | Muntaketa mota | Surface Mount |
| Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) | I2t urtzea | 0.0254 |
| DC Erresistentzia hotza | 0.395 Ohms | Uneko balorazioa | 375mA |
| Kolore | - | Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa | 50A AC, 300A DC |