0459.250ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0459.250ER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0459.250ER
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Fitxak: 0459.250ER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
0459.250ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0459.250ER fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147192 pcs Datuen fitxa 0459.250ER.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Series PICO® 459
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, J-Lead Beste izenak R459.250ER
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.0106
DC Erresistentzia hotza 0.665 Ohms Uneko balorazioa 250mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC