04513.15NRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04513.15NRL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04513.15NRL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Fitxak: 04513.15NRL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
04513.15NRLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04513.15NRL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206884 pcs Datuen fitxa 04513.15NRL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 451
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.92 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.0215 Ohms
Uneko balorazioa 3.15A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: NANO-FIT 6CIRCUIT 150MM
Stockean: 13038 pcs
Deskarga: 0451300410.pdf
RFQ
deskribapena: NANO-FIT 4CIRCUIT 300MM