04513.15MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04513.15MR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04513.15MR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC
Fitxak: 04513.15MR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
04513.15MRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04513.15MR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5083 pcs Datuen fitxa 04513.15MR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Series NANO²® 451
Erantzun Denbora Fast Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Square End Block Beste izenak 0451315MR
F2254CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.92
DC Erresistentzia hotza 0.0215 Ohms Uneko balorazioa 3.15A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A
Homologazioak CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: MICROLOCK PLUS CABLE BLACK 6 CKT
Stockean: 39193 pcs
Deskarga: 0451110601.pdf
RFQ
Stockean: 38633 pcs
Deskarga: 0451110600.pdf
RFQ
deskribapena: NANO-FIT 2 CIRCUIT 300M
deskribapena: NANO-FIT 2 CIRCUIT 150MM
04513.15MRSN
04513.15MRSN
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC 2SMD