0325010.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325010.HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325010.HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0325010.HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0325010.HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325010.HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35849 pcs Datuen fitxa 0325010.HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 325 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 0325010.HXP-ND
0325010HXP
325010.P
325010P
F4847
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 137 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0132 Ohms
Uneko balorazioa 10A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 400A Homologazioak CE, CSA, K-MARK, PSE, UL