032501.6MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
032501.6MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 032501.6MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 1.6A 250VAC 125VDC 3AB
Fitxak: 032501.6MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
032501.6MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 032501.6MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 1.6A 250VAC 125VDC 3AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69743 pcs Datuen fitxa 032501.6MXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Series 325
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 45 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.176 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC Homologazioak CE, CSA, PSE, UL