0325.375HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.375HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325.375HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0325.375HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0325.375HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325.375HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49123 pcs Datuen fitxa 0325.375HXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Series 325
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Beste izenak 325.375P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.2
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
DC Erresistentzia hotza 2.155 Ohms Uneko balorazioa 375mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC