0325.300H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.300H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0325.300H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERM 300MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0325.300H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0325.300Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0325.300H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERM 300MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4227 pcs Datuen fitxa 0325.300H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 325 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 325.300
325.300H
H325.300
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.69 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 3.2 Ohms
Uneko balorazioa 300mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0325.300HXP
0325.300HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CERAMIC 300MA 250VAC 125VDC