03181.75MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03181.75MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 03181.75MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 03181.75MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
03181.75MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 03181.75MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191975 pcs Datuen fitxa 03181.75MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 318 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable I2t urtzea 3.6
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0856 Ohms Uneko balorazioa 1.75A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A