03181.75HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03181.75HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 03181.75HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 03181.75HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
03181.75HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 03181.75HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149759 pcs Datuen fitxa 03181.75HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 318 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 3181.75P Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 3.6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0856 Ohms
Uneko balorazioa 1.75A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CE, CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
03181.75VXP
03181.75VXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
Stockean: 25834 pcs
Deskarga:
RFQ
03181.25MXP
03181.25MXP
deskribapena: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG
Stockean: 191507 pcs
Deskarga: 03181.25MXP.pdf
RFQ
03181.75H
03181.75H