0315.400H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0315.400H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0315.400H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0315.400H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0315.400Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0315.400H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6513 pcs Datuen fitxa 0315.400H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Series 315 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 315.400
315.400H
H315.400
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.35 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 1.86 Ohms
Uneko balorazioa 400mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0315.400HXP
0315.400HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 400MA 250VAC 3AB 3AG