0315.375HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0315.375HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0315.375HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0315.375HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0315.375HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0315.375HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87500 pcs Datuen fitxa 0315.375HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Series 315 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 315.375P
F2589
F2589-ND
F3231
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 2.095 Ohms
Uneko balorazioa 375mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0315.300H
0315.300H
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 300MA 250VAC 3AB 3AG
Stockean: 3867 pcs
Deskarga: 0315.300H.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG