0312.150MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.150MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0312.150MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0312.150MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0312.150MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0312.150MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117043 pcs Datuen fitxa 0312.150MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 312 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable I2t urtzea 0.0055
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 5.13 Ohms Uneko balorazioa 150mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A