0312.150H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0312.150H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0312.150H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0312.150H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0312.150Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0312.150H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2982 pcs Datuen fitxa 0312.150H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Series 312 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Beste izenak 0312.150
0312.150M
312 .150(BULK)
312.150(BULK)
F105
H312.150
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 0.0055 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 5.1 Ohms
Uneko balorazioa 150mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL