0305.160T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0305.160T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0305.160T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 160MA 277VAC/VDC
Fitxak: 0305.160T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0305.160Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0305.160T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 160MA 277VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6250 pcs Datuen fitxa 0305.160T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 277V Tentsioaren balorazioa - AC 277V
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm) Series PICO® 305
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Horizontal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 50°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.00202 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount Ezaugarriak Intrinsically Safe
DC Erresistentzia hotza 3 Ohms Uneko balorazioa 160mA