0305.100H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0305.100H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0305.100H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 100MA 277VAC/VDC
Fitxak: 0305.100H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
0305.100Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0305.100H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 100MA 277VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7425 pcs Datuen fitxa 0305.100H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 277V Tentsioaren balorazioa - AC 277V
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm) Series PICO® 305
Erantzun Denbora - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can, Horizontal Beste izenak F6353
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 50°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.00138
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Board Mount
Ezaugarriak Intrinsically Safe DC Erresistentzia hotza 3.6 Ohms
Uneko balorazioa 100mA Class -