02CM150.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02CM150.Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/250VDC
Fitxak: 02CM150.Z.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
02CM150.Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02CM150.Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7007 pcs Datuen fitxa 02CM150.Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 1.614" Dia x 3.032" L (41.00mm x 77.00mm) Series HRCII-C
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak 2CM150
2CM150.Z
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 150A Class -