02CM100.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02CM100.Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC
Fitxak: 02CM100.Z.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
02CM100.Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02CM100.Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 100A 600VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7099 pcs Datuen fitxa 02CM100.Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 1.220" Dia x 2.598" L (31.00mm x 66.00mm) Series HRCII-C
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak 2CM100
2CM100.Z
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 100A Class -