0298200.UXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298200.UXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0298200.UXT
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Fitxak: 0298200.UXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
0298200.UXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0298200.UXT fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30466 pcs Datuen fitxa 0298200.UXT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Series MEGA® Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Beste izenak 0298200UXT
298200.UXT
298200UXT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 204000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Automotive DC Erresistentzia hotza 0.000257 Ohms
Uneko balorazioa 200A Kolore Blue
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 2kA Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0298200.V
0298200.V
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK