0298175.ZXB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0298175.ZXB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0298175.ZXB
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK
Fitxak: 0298175.ZXB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
360 pcs
  • Mezua
0298175.ZXBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0298175.ZXB fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 175A 32VDC AUTO LINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25411 pcs Datuen fitxa 0298175.ZXB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tamaina / dimentsioa 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)
Series MEGA® Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Beste izenak 0298175ZXB
298175.ZXB
298175ZXB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 168000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Automotive DC Erresistentzia hotza 0.000294 Ohms
Uneko balorazioa 175A Kolore White