026303.5HAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026303.5HAT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 026303.5HAT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 026303.5HAT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
026303.5HAT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 026303.5HAT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65365 pcs Datuen fitxa 026303.5HAT1L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Series PICO® II 263 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 26303.5HAT1L Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 2.33 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.0224 Ohms
Uneko balorazioa 3.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, PSE, UR