026302.5WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026302.5WRT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 026302.5WRT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 026302.5WRT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
026302.5WRT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 026302.5WRT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 141643 pcs Datuen fitxa 026302.5WRT1L.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Series PICO® II 263 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 26302.5T1L Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.197 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.034 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, PSE, UR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
026302.5WRT1
026302.5WRT1
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL