0263.375WRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.375WRT1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0263.375WRT1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0263.375WRT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0263.375WRT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0263.375WRT1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6586 pcs Datuen fitxa 0263.375WRT1.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Series PICO® II 263 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Axial
Beste izenak 0263.375WRT1-
263.375T1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.0444 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.391 Ohms
Uneko balorazioa 375mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0263.375MXL
0263.375MXL
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Stockean: 37141 pcs
Deskarga: 0263.375MXL.pdf
RFQ
0263.375WRT1L
0263.375WRT1L