0263.375VXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.375VXL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0263.375VXL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Fitxak: 0263.375VXL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0263.375VXLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0263.375VXL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11873 pcs Datuen fitxa 0263.375VXL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Series PICO® II 263 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak 263.375VXL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.0444 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.391 Ohms
Uneko balorazioa 375mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak CSA, UR