025102.5NRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
025102.5NRT1L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 025102.5NRT1L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 025102.5NRT1L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
025102.5NRT1Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 025102.5NRT1L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 357522 pcs Datuen fitxa 025102.5NRT1L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 251
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.721 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.036 Ohms
Uneko balorazioa 2.5A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC Homologazioak CCC, CSA, PSE, TUV, UR