025102.5NAT6L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
025102.5NAT6L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 025102.5NAT6L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC
Fitxak: 025102.5NAT6L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
025102.5NAT6Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 025102.5NAT6L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 125VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 343027 pcs Datuen fitxa 025102.5NAT6L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Series PICO® II 251
Erantzun Denbora Fast Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Beste izenak 25102.5NAT6L
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.721
DC Erresistentzia hotza 0.036 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A AC, 300A DC