0239.500VXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.500VXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0239.500VXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0239.500VXEP.pdf2.0239.500VXEP.pdf3.0239.500VXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0239.500VXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0239.500VXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20040 pcs Datuen fitxa 1.0239.500VXEP.pdf2.0239.500VXEP.pdf3.0239.500VXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Series 239 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 239.500VXEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.985 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.909 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, KC, UL