0239.500MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.500MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0239.500MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0239.500MXEP.pdf2.0239.500MXEP.pdf3.0239.500MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0239.500MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0239.500MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108918 pcs Datuen fitxa 1.0239.500MXEP.pdf2.0239.500MXEP.pdf3.0239.500MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Series 239 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1.985
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.909 Ohms Uneko balorazioa 500mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A