023501.6MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023501.6MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023501.6MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 023501.6MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
023501.6MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023501.6MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 465899 pcs Datuen fitxa 023501.6MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 235 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.025
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0758 Ohms Uneko balorazioa 1.6A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A