023501.6H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023501.6H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023501.6H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 023501.6H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
023501.6Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023501.6H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5832 pcs Datuen fitxa 023501.6H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 235 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 023501.6H-
23501.6H
H23501.6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 2.08 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0775 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A Homologazioak CSA, METI, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
023501.6MRG940T1P
023501.6MRG940T1P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Stockean: 166918 pcs
Deskarga: 023501.6MRG940T1P.pdf
RFQ
023501.6HXE
023501.6HXE