0235.200MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.200MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0235.200MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0235.200MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0235.200MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0235.200MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203619 pcs Datuen fitxa 0235.200MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 235 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.00867
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 3.15 Ohms Uneko balorazioa 200mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A