0235.200H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.200H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0235.200H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0235.200H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0235.200Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0235.200H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5962 pcs Datuen fitxa 0235.200H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 235 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0235.200H-
235.200H
H235.200
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.0089 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 3.15 Ohms
Uneko balorazioa 200mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0235.125VXP
0235.125VXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 23854 pcs
Deskarga: 0235.125VXP.pdf
RFQ
0235.200VXEP
0235.200VXEP
deskribapena: FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 16266 pcs
Deskarga: 0235.200VXEP.pdf
RFQ
0235.200HXEP
0235.200HXEP
Deskarga: 0235.200HXEP.pdf
0235.125HXP
0235.125HXP
Deskarga: 0235.125HXP.pdf
Deskarga: 0235.125VXEP.pdf
0235.200HXP
0235.200HXP
Deskarga: 0235.200HXP.pdf
0235.125MXP
0235.125MXP
Deskarga: 0235.125MXP.pdf
0235.125MXEP
0235.125MXEP
Deskarga: 0235.125MXEP.pdf
0235.200HXE
0235.200HXE