023406.3MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023406.3MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023406.3MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 023406.3MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
023406.3MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023406.3MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105535 pcs Datuen fitxa 023406.3MXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 234 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 023406.3MXP-ND
023406.3XP
0234063MXP
23406.3P
F3315
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 37.685 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0168 Ohms
Uneko balorazioa 6.3A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A Homologazioak CE, CSA, K-MARK, PSE, UL