023406.3MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023406.3MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023406.3MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 023406.3MXEP.pdf
  • Mezua
023406.3MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023406.3MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136064 pcs Datuen fitxa 023406.3MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 234 Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 023406.3XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 37.685 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.0168 Ohms
Uneko balorazioa 6.3A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A Homologazioak CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
023406.3MRET1P
023406.3MRET1P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE 5X20 PGT T1 6.3A 250V
Stockean: 117690 pcs
Deskarga: 023406.3MRET1P.pdf
RFQ
023406.3M
023406.3M
deskribapena: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM