023001.5DRT3SW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023001.5DRT3SW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023001.5DRT3SW
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL
Fitxak: 023001.5DRT3SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
023001.5DRT3SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023001.5DRT3SW fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3721 pcs Datuen fitxa 023001.5DRT3SW.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)