023001.5DRT2SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023001.5DRT2SP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 023001.5DRT2SP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
Fitxak: 023001.5DRT2SP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
023001.5DRT2SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 023001.5DRT2SP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146899 pcs Datuen fitxa 023001.5DRT2SP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Series 230
Erantzun Denbora Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial) Beste izenak 23001.5ST2P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 15
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.1077 Ohms Uneko balorazioa 1.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC