02292.25VXSP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02292.25VXSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02292.25VXSP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Fitxak: 02292.25VXSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
02292.25VXSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02292.25VXSP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26034 pcs Datuen fitxa 02292.25VXSP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 229
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Beste izenak 2292.25VXSP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 39
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0567 Ohms Uneko balorazioa 2.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100A AC, 10kA DC
Homologazioak CE, CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
02292.25MXP
02292.25MXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Stockean: 311735 pcs
Deskarga: 02292.25MXP.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: MODULE LVDT CONDITIONING DINRAIL
Stockean: 221 pcs
Deskarga: 02291333-000.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: TE Connectivity Measurement Specialties
deskribapena: SENSOR LVDT READOUT/CONTRLR DUAL
Stockean: 3538 pcs
Deskarga: 02291335-000.pdf
02292.25H
02292.25H
deskribapena: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 2AG
Deskarga: 02292.25H.pdf
02292.25HXSP
02292.25HXSP
Deskarga: 02292.25HXSP.pdf
022I,BK
022I,BK
fabrikatzaileak: Serpac Electronic Enclosures
deskribapena: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
Deskarga: 022I,BK.pdf
02292.25MXSP
02292.25MXSP
Deskarga: 02292.25MXSP.pdf
02292.25HXP
02292.25HXP
Deskarga: 02292.25HXP.pdf
022I,AL
022I,AL
deskribapena: BOX ABS ALMOND 4.1"L X 2.6"W
Deskarga: 022I,AL.pdf
02292.25VXP
02292.25VXP
Deskarga: 02292.25VXP.pdf
02292.25HXS
02292.25HXS