02292.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02292.25MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02292.25MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Fitxak: 02292.25MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
02292.25MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02292.25MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 311735 pcs Datuen fitxa 02292.25MXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 229
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 39 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0567 Ohms
Uneko balorazioa 2.25A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC Homologazioak CE, CSA, PSE, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: TE Connectivity Measurement Specialties
deskribapena: SENSOR LVDT READOUT/CONTRLR DUAL
Stockean: 3538 pcs
Deskarga: 02291335-000.pdf
RFQ
022I,GY
022I,GY
fabrikatzaileak: Serpac Electronic Enclosures
deskribapena: BOX ABS GRAY 4.1"L X 2.6"W
Stockean: 14012 pcs
Deskarga: 022I,GY.pdf
RFQ
02292.25HXP
02292.25HXP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC