0219.800MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.800MXE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0219.800MXE
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0219.800MXE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0219.800MXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0219.800MXE fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5139 pcs Datuen fitxa 0219.800MXE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 219 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)