0219.800MXA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0219.800MXA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0219.800MXA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 0219.800MXA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0219.800MXAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0219.800MXA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4495 pcs Datuen fitxa 0219.800MXA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 219XA Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 0219.800A
0219.800MXA-
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 9.35 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.1635 Ohms
Uneko balorazioa 800mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 150A Homologazioak CCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0219.630TXAP
0219.630TXAP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Stockean: 102904 pcs
Deskarga: 0219.630TXAP.pdf
RFQ
0219.630MXAEP
0219.630MXAEP
Stockean: 129352 pcs
Deskarga: 0219.630MXAEP.pdf
RFQ
0219.800MXABP
0219.800MXABP
deskribapena: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Deskarga: 0219.800MXABP.pdf
0219.800MXAEP
0219.800MXAEP
Deskarga: 0219.800MXAEP.pdf
0219.630MXAE
0219.630MXAE
Deskarga: 0219.630MXAE.pdf
0219.800M
0219.800M
Deskarga: 0219.800M.pdf
0219.800MXAE
0219.800MXAE
Deskarga: 0219.800MXAE.pdf
Deskarga: 0219.800TXAP.pdf
0219.800MXAP
0219.800MXAP