02171.25MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02171.25MRET1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02171.25MRET1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.02171.25MRET1P.pdf2.02171.25MRET1P.pdf3.02171.25MRET1P.pdf
  • Mezua
02171.25MRET1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02171.25MRET1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.23
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.0701 Ohms Uneko balorazioa 1.25A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A