02171.25HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02171.25HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02171.25HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.02171.25HXP.pdf2.02171.25HXP.pdf3.02171.25HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
02171.25HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02171.25HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 276725 pcs Datuen fitxa 1.02171.25HXP.pdf2.02171.25HXP.pdf3.02171.25HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak 2171.25
2171.25P
2171.25XP
F2402
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 2.23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.0701 Ohms
Uneko balorazioa 1.25A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE