0217.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0217.630MXEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0217.630MXEP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: 1.0217.630MXEP.pdf2.0217.630MXEP.pdf3.0217.630MXEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0217.630MXEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0217.630MXEP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177496 pcs Datuen fitxa 1.0217.630MXEP.pdf2.0217.630MXEP.pdf3.0217.630MXEP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Series 217 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 217.630XEP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.19 Ohms
Uneko balorazioa 630mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE